Developerské projekty

Poslední volný byt Nové byty v Brně - Žabovřeskách
Rezidence Rosického náměstí

Bydlete nebo podnikejte
na dobré adrese

Představujeme nový projekt výstavby polyfunkčního domu v Brně Žabovřeskách. Dům je situován na rohu ulic Sochorova a Rosického náměstí s výbornou dostupností do centra a zároveň v lokalitě, ze které je blízko do rekreačních částí Brna - na brněnskou přehradu, do Wilsonova lesa, jundrovské obory nebo na Palacký vrch.

Dům byl koncem června zkolaudován a volné prostory lze užívat ihned.V přízemí domu jsou situovány obchodní prostory se vstupem z ulice. Zde je poslední volný prostor se vstupem z ulice, který je velmi vhodný jako prodejna, restaurace nebo kanceláře. Dále v přízemí jsou kanceláře (nyní 1 volný prostory) a ve 2. nadzemním podlaží jsou kanceláře a ateliéry. V dalších třech podlažích jsou umístěny moderní byty.

Obrovskou výhodou projektu je možnost vybrat si do bytu vlastní dlažbu, obklady, sanitární techniku a podlahy - v ceně.

Nespornou předností nabídky je moderní provedení domu a nadstandardní vybavení jednotlivých bytů. Standardní součástí nabídky je zajištění financování. Projekt je možné financovat až 100 % z prostředků hypotečního nebo jiného úvěru.

Jedná se o lokalitu, která je ideální pro ty, kteří chtějí bydlet nebo podnikat blízko centra v žádané lokalitě a přesto blízko do oddychových částí Brna.

Předností je výborné dopravní spojení do centra, autem 3-4 minuty, MHD 12 min. Díky vynikající poloze Žabovřesk v rámci Brna a jejich napojení na dopravní síť se dostanete velmi rychle do jakékoliv městské části nebo na jakýkoliv výjezd z města.

 

Menu

Úvod

Půdorysy

Ceník nebytových prostor a ateliérů

Převod vlastnictví

Financování

Technická specifikace

Fotografie

Lokalita

Zpět na přehled projektů