Developerské projekty
TEL: 736 624 301

Nové pozemky
a domy v Syrovicích

Bydlete na skok od Brna

Představujeme Vám nový projekt prodeje kompletně zasíťovaných pozemků pro individuální výstavbu a výstavby řadových rodinných domů (ŘRD) stavěných klientům na míru v Syrovicích.

V rámci celého projektu je v nabídce k prodeji 15 pozemků a 14 domů k výstavbě.

Pozemky jsou určeny k výstavbě samostatných domů nebo dvojdomků. Velikost pozemků se pohybuje od 397 m2 po 1023 m2. Pozemek pro samostatně stojící domek je od 545 m2, přičemž výhodou těchto pozemků je dokonalý tvar s šíří přibližně 23m. Pozemek na samostatně stojící RD lze tak pořídit již od 1 253 000,- Kč. Pozemky se prodávají kompletně zasíťované vč. zbudované příjezdové cesty. Pozemky vedle sebe lze zcelovat a tak lze docílit větších výměr.

Řadové rodinné domy (vč. 4 koncových domů) pak jsou nabízeny ve 2 variantách, a to jako domy 5+kk s dvěma parkovacími stáními před domem nebo jako domy 4+kk s garáží a dvěma parkovacími místy před domem. Celková cena je uváděna za kompletně dokončený dům, přičemž klient má možnost výběru podlah, dlažeb, koupelny a WC, dveří a zárubní. Domy lze po dohodě koupit ve variantě hrubé stavby.

Syrovice je obec, která se nachází v bezprostřední vzdálenosti od Brna. Díky výbornému spojení trvá autem cesta do Brna ke křižovatce s dálnicí D1 přibližně pouhých 10 minut.

Syrovice


Menu

Úvod

Lokalizace

Pozemky

Ceník pozemků

Půdorysy pozemků

Financování pozemků

Novostavby RD

Ceník novostaveb domů

Půdorysy domů

Financování

Zpět na přehled projektů