Developerské projekty

Rezidence Atrium - Na Sadech

Představujeme nový projekt bytové výstavby v lokalitě centrum Českých Budějovic. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu v centru Českých Budějovic, která je ideální pro ty, kteří chtějí bydlet v centru města v dosahu veškeré vybavenosti. Vzhledem k poloze doporučujeme koupi bytu jako investici s dalším pronajímáním bytu. Nespornou předností nabídky je výhodná zaváděcí cena a nadstandardní vybavení každé bytové jednotky kvalitním příslušenstvím.

Náš dům a jeho poloha Vám poskytne vše, co byste očekávali od moderního bydlení. Samozřejmostí je výtah v domě. Jelikož se jedná o dům s byty i nebytovými jednotkami, budou v přízemí a části komplexu kvalitní služby, které Vám zpříjemní bydlení a zvýší jeho komfort – v přízemí se počítá s kavárnou, restaurací nebo dalšími prodejnami.

Bytový dům se nachází 5 minut chůze od historického jádra města i obchodní zóny. V těsné blízkosti je zastávka MHD, banka a další objekty občanské vybavenosti. I z tohoto pohledu je investice do bydlení v této lokalitě velmi perspektivní, lze očekávat zvýšený zájem o byty a tím i zhodnocení Vaší investice do nového a kvalitního bydlení.

Standardní součástí nabídky je zajištění financování. Projekt je možné financovat až 100 % z prostředků hypotečního nebo jiného úvěru. Financování je postupné a závisí na ukončení dílčích etap výstavby.

  • Jedná o moderní šestipodlažní dům s 6 nebytovými jednotkami a 32 bytovými jednotkami.
  • V celém bytě na podlaze dlažba nebo plovoucí podlaha
  • Velikost bytů je od 1+kk s výměrou 27 m2 po 5+kk 146 m2
    (Ve 5 NP jsou mezonety s výměrou až 146m2)
  • Byty jsou stavěny výlučně do osobního vlastnictví a převedeny budou už během výstavby.
  • Všechny byty mají svůj prostorný balkon (4m2 až 18m2) nebo terasu (7m2 až 31m2).
  • Dům je vybaven moderním výtahem
  • Ke každému bytu patří sklepní kóje
  • Každý byt má samostatné topení s vlastním kotlem
Menu

Úvod

Půdorysy

Ceník

Financování

Převod do vlastnictví

Nebytové prostory

Zpět na přehled projektů