Hypotéky
 

Poskytneme Vám služby, nezatížené závislostí.

Financier je obchodní a poradenská finanční společnost s vlastníky nezávislými na jakékoliv bance, pojišťovně nebo jakékoli jiné finanční instituci. Naším cílem je získávat pro klienty ty nejvýhodnější podmínky při získávání úvěrů na bydlení a při dalších finančních operacích osobního charakteru.

V České republice působí 15 hypotéčních bank a stavebních spořitelen, které nabízejí na výběr z mnoha desítek úvěrových produktů a služeb. Než je obejdete a seznámíte se s jejich nabídkou, která se každou chvíli mění, než vyberete a ohodnotíte správnou nemovitost a než se dohodnete s prodávajícím, navrhujeme Vám zvolit přímou cestu. Přímou cestu k vlastnímu bydlení s Financier.

Financier má o všech možnostech financování komplexní přehled, je nezávislý a zajímá ho pouze Váš prospěch.

Proto Vám poskytne služby, oproštěné od jakýchkoli nežádoucích vlivů a doporučí takovou variantu, která pro vás bude co nejvýhodnější.

Samozřejmostí je vyřízení všech nezbytných formalit.

Zavolejte a domluvte si schůzku s finančním poradcem na naší zákaznické lince 731 450 081. Pobočky Brno, Praha, Ostrava, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Jihlava, České Budějovice, Zlín. Nebo online