Novinky
Nejlepší bydlení realizuje informační projekt pro rodinu
Projekt Moderní průvodce rodičovstvím realizuje společnost Nejlepší bydlení, která provozuje stejnojmenný internetový magazín www.nejlepsibydleni.cz, informující o bydlení a životním stylu. Moderní průvodce rodičovstvím se skládá ze tří dílů, které přibližují období těhotenství, porodu a prvního roku života dítěte.

Cílem tohoto programu je poskytnout nastávajícím maminkám informační zdroj, který by jim pomohl orientovat se v průběhu těhotenství a mateřství, a byl současně k dispozici snadno a zdarma.
Každé těhotenství je jedinečné. Ani v dnešní době však neexistuje žádná spolehlivá prognostická metoda, která by určovala standardní průběh konkrétní gravidity a porodu. Pro úspěšné těhotenství, které je zakončeno porodem zdravého dítěte, je bezpodmínečně nutná nejen kvalitní zdravotnická péče, ale i zodpovědná a poučená matka. Ke správné orientaci v každodenní činnosti v těhotenství, při porodu a během prvního roku dítěte by měl pomoci i soubor těchto tří publikací nazvaných Moderní průvodce rodičovstvím. Jeho cílem není a ani nemůže být náhrada odborného lékařského vedení těhotenství. Průvodce však odpoví na mnohé otázky, týkající se podstatných změn, které s sebou mateřství každodenně přináší.

Kapitoly prvního dílu jsou členěny podle jednotlivých měsíců gravidity a zároveň korespondují s pravidelnými návštěvami u lékaře, díl druhý obsahuje důležité informace o posledním měsíci těhotenství, porodu a šestinedělí, díl třetí přináší užitečné rady, které pomohou správně pečovat o dítě v prvním roce života. Moderní průvodce rodičovstvím byl vytvořen konkrétně pro české prostředí. Autory publikací jsou odborní lékaři – gynekologové, specializující se na danou problematiku. Texty průvodce jsou schváleny a doporučovány Sekcí perinatální medicíny a Českou gynekologickou a porodnickou společností.

Součástí plnohodnotného života je vedle kvalitně zařízeného a fungujícího bytu nebo rodinného domu také příjemné prostředí a dobré vztahy mezi lidmi. Tím, že člověk učiní zásadní rozhodnutí stát se rodičem, objevuje se ve zcela nové životní situaci. Publikace Moderní průvodce rodičovstvím by měla sloužit především jako vodítko pro mladé lidi, kteří se v roli rodičů ocitají poprvé. Pro prezentaci jsme zvolili progresivní formu elektronického média. Zájemci si mohou soubor těchto ojedinělých publikací stáhnout bezplatně,“ uvedl Vladimír Veselský, jednatel společnosti Nejlepší bydlení.

Kontakt: Maags, Dagmar Mikulicová, PR manažer, Tel.: 549 211 212 776 05 91 15, mikulicova@maags.cz

Nejlepší bydlení, Markéta Žáčková, zástupce šéfredaktora, Tel.: 549 211 212, 736 624 305

Vychází další číslo magazínu Nejlepší bydlení
Začátkem měsíce května vyšlo letní vydání magazínu Nejlepší bydlení. Magazín na svých stránkách tentokrát prezentuje služby Centra nového domova. Prostřednictvím tohoto Centra si můžete vybrat odpovídající nemovitost, zvolit nejvhodnější typ úvěru pro její financování, ale také si sjednat optimální pojištění nemovitosti.

Na stránkách magazínu současně naleznete i širokou nabídku firem z oblasti stavebnictví, bydlení a zařizování. Nejlepší bydlení vychází v nákladu 150 000 výtisků a je zdarma distribuováno do všech poštovních schránek v Brně.

Součástí projektu Nejlepší bydlení jsou i stejnojmenné webové stránky - www.nejlepsibydleni.cz, které rovněž přináší aktuální informace o moderních trendech zařizování a bydlení. Čtenáři se zde mohou také seznámit s nabídkou realit a dozvědět se více o možnosti jejich financování. Pro partnery projektu je na těchto stránkách připravená možnost prezentovat své produkty.

Magazín Nejlepší bydlení vznikl ve spolupráci s agenturou Maags. Cílem redakčního kolektivu časopisu a webových stránek je poskytovat nezávislé informace týkající se realitního trhu, stavebnictví, bydlení a životního stylu.

Nejlepší bydlení - vítejte v Centru nového domova
Realitní společnost Nejlepší bydlení nyní poskytuje ještě komplexnější nabídku služeb souvisejících s bydlením. Představujeme vám Centrum nového domova, první svého druhu v moravském regionu. Pobočky společnosti však naleznete také v Praze, Ostravě a Liberci. Služby jsou poskytovány jak privátním klientům, tak i developerům a stavebním firmám.
Prostřednictvím Centra nového domova máte možnost vybrat si takovou nemovitost, která bude odpovídat vašim možnostem a představám o kvalitním bydlení. Můžete si také zvolit nejvhodnější typ hypotečního úvěru pro financování nemovitosti a také si sjednat optimální pojištění, případně i další produkty a služby. Centrum spolupracuje s většinou bank a hypotečních spořitelen u nás. Základní služby jsou bezplatné a umožní Vám získat výhodný úvěr u jedné z hypotečních bank, stavebních spořitelen nebo jejich kombinací.
Prostřednictvím našeho on-line magazínu Nejlepší bydlení.cz se také můžete seznámit s nabídkou a informacemi z oblasti stavebnictví a zařízení vašeho domova.